اخبار

نخستین دوره ی جایزه کتاب سال استان ایلام برگزار می شود

نخستین دوره ی جایزه کتاب سال استان ایلام برگزار می شود
مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: نخستین دوره ی جایزه کتاب سال استان ایلام اسفندماه امسال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،منصور محبی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این دوره با همکاری موسسه فرهنگی، هنری فراسوی فصل پنجم هنر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقه مندان می توانند جهت شرکت تا پایان دی ماه آثار خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند.
محبی تاکید کرد: جایزه کتاب سال استان ایلام به همه مولفان و پدید آورندگانی که در سال 94 حداقل در یکی از محورهای مورد نظر آثار خود را منتشر کرده باشند به انتخاب هیات داوران تعلق خواهد گرفت.
وی محورهای نخستین دوره ی کتاب سال استان را شامل آثار ایرانی و خارجی در حوزه ایلام شناسی، آثار پدید آورندگان ایلامی در تمامی حوزه ها و آثاری که برای اولین بار در سال 94 با مجوز رسمی از وزارت ارشاد چاپ شده باشند، دانست و یادآور شد: این افراد می توانند در این دوره شرکت کرده و ملاک سال انتشار نیز شناسنامه کتاب خواهد بود.
محبی هدف از برگزاری این دوره را حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی اعلام کرد.
مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام اضافه کرد: هر مولف سه نسخه از اثر خود را می تواند تا 30 دی ماه برای داوری به دبیرخانه نخستین دوره ی جایزه کتاب سال استان ایلام واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کند.

۵ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید