اخبار

سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایلام

سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایلام
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه (یک دی) در رأس هیئتی به استان ایلام سفر می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، علی‌اصغر کار اندیش مروستی به همراه تعدادی از مدیران ستادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام سفر خواهد کرد.

 دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، نشست با استاندار ایلام، نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست با اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه از برنامه‌های سفر دکتر کار اندیش مروستی به استان ایلام خواهد بود.

 گفتنی است، علی‌اصغر کار اندیش مروستی مدت چهار سال است که به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت و فرهنگ ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از انجام تمهیدات لازم برای سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان خبر داد و گفت: سفر دکتر کاراندیش به استان ایلام به‌طورقطع نتایج مثبتی در حوزه فرهنگی و هنری برای این استان خواهد داشت.

 علی ‌محمدنیاکان، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان توجه به فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در استان ازجمله مجتمع‌های فرهنگی و هنری است که انتظار می‌رود در این سفر شاهد توجه ویژه وزارت متبوع در راستای اختصاص اعتبارات ویژه در این راستا و حمایت‌های لازم باشیم.

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید