اخبار

انتخابات اتحادیه و تشکل‌های مؤسسات قرآنی در ایلام برگزار شد

انتخابات اتحادیه و تشکل‌های مؤسسات قرآنی در ایلام برگزار شد
انتخابات تشکیل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات قرآن و عترت با حضور مدیران و مسئولان ۲۵ موسسه قرآن و عترت در ایلام تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،این انتخابات،صبح امروز(17 آذر) در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام با حضور حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات قرآن و عترت کشور برگزار شد.

 عظیم ایدی، سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در حاشیه برگزاری این انتخابات، اظهار کرد: تشکیل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات قرآنی موجب انسجام و تأثیرگذاری بیشتر این مؤسسات در راستای ترویج فرهنگ قرآنی می‌شود.

 وی، بابیان اینکه اتحادیه تشکل‌های قرآنی نقش مهمی در راستای حمایت و هدایت مؤسسات قرآن و عترت دارد، ابراز کرد: تمام فعالیت‌ها و اقدامات اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت در چارچوب مقررات و سیاست‌های فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌خصوص منشور شورای توسعه فرهنگ قرآنی و مصوبات این شورا انجام می‌شود.

 سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: این اتحادیه زمینه‌های لازم را برای رشد و فعالیت بهتر مؤسسات قرآنی فراهم خواهد کرد و امید است که با تشکیل اتحادیه تشکل‌های قرآنی در استان، شاهد رونق هر چه بیشتر این مؤسسات در استان باشیم.

 ایدی، در پایان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که اعضای تشکل‌های قرآن و عترت استان ایلام باهم افزایی مؤسسات قرآنی و تعامل هر چه‌بهتر و بیشتر با نهادها و دستگاهی فرهنگی و قرآنی،بتوانند در مسیر ایجاد جامعه قرآنی در استان ایلام گام‌های مثبت و بزرگی بردارند.

 گفتنی است، در این مراسم و با برگزاری انتخابات، «فرج‌اله خدامرادی»، «سهام مرادخانی»، «نسرین کسعلی»، «محمدجواد عسگری» و خانم پورجعفری به عنوان اعضای هیئت مدیره و خانم منصوری به عنوان بازرس اتحادیه تشکل های قرآنی و عترت استان ایلام انتخاب شد.

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید