اخبار

فرهنگ نماز، سدی محکم در برابر تهاجم فرهنگی است

فرهنگ نماز، سدی محکم در برابر تهاجم فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: برپایی نماز، حضور جوانان در مساجد و توجه به فرهنگ نماز، بهترین راهکار برای مبارزه با فرهنگ منحط غربی و مقابله با تهاجم فرهنگی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمد نیاکان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در نشست با مدیر ستاد اقامه نماز در محل کانون های مساجد استان، اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج فرهنگ نماز وظیفه و مسئولیت سنگینی برعهده دارد.

وی، با بیان اینکه اصل اسلام در نماز است، ابراز کرد: با همکاری کانون های مساجد و ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت های بسیار خوبی در راستای ترویج فرهنگ نماز در بین مخاطبان این اداره کل از اقشار مختلف از جامه هنرمندان و صورت گرفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، بیان کرد: با وجود محدودیت های مالی و فراوانی اقتضائات فرهنگی، با همت و تلاش کارکنان اداره کل و دست اندرکاران و ستاد اقامه نماز اداره کل خوشبختانه این فعالیت ها چشم گیر بوده است.

 علی محمدنیاکان، ابراز کرد: باید در زمینه کار فرهنگی و به ویژه توسعه و گسترش فرهنگ نماز علاقه و به منابع انسانی، منابع مالی مناسب نیز در این زمینه باشد و حمایت های لازم صورت گیرد تا بتوانیم در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه بیش از گذشته موفق باشیم.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: نماز و اقامه نماز با حضور جوانان در مساجد و به خصوص در کانون های مساجد یکی از بهترین راهکارها برای ترویج ارزش های اسلامی و سدی محکم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است که باید با همت همه مسئولان در این زمینه تلاش کرد.

۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید