اخبار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:کانون‌های مساجد ظرفیت بزرگ فرهنگی هستند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:کانون‌های مساجد ظرفیت بزرگ فرهنگی هستند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را ظرفیت بزرگ فرهنگی در راستای انجام فعالیت‌های دینی و مذهبی عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از توان و ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راستای فعالیت‌های فرهنگی و دینی بهره‌گیری می‌شود.

وی ابراز کرد: در برنامه‌های ارائه شده تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری اولویت کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری به منظور تقویت فعالیت‌های فرهنگی و دینی اولویت کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همین راستا قرار دارد.

وی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را ظرفیت مناسب فرهنگی عنوان کرد و گفت: از این ظرفیت در راستای برنامه‌های فرهنگی و هنری استفاده خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در رأس هیئتی از پایانه مرزی مهران، نحوه خدمات‌رسانی به زوار، موکب بزرگ شهدای منا بازدید و با مسئولان استان ایلام از جمله استاندار گفت‌وگو کرد.

وی ابراز کرد: گزارش سفر خود را به مرزهای شلمچه، چزابه و مهران را در جلسه فردای هیئت دولت ارائه خواهد کرد و در راستای رفع مشکلات زائران حسینی تمهیداتی اتخاذ خواهد شد.

۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید