اخبار

به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام سفر می کند

به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام سفر می کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سفر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان در روز سه شنبه 25 آبان و بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمد نیاکان افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی حجت الاسلام و المسلمین حسین ملکی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پایانه مرزی مهران و نحوه خدمات رسانی به زائران و همچنین ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی، مذهبی در این مرز بازدید می کند.
وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی در مرز مهران توسط این اداره کل گفت: 50 خیمه نماز توسط کانون های فرهنگی، هنری مساجد در مسیرهای تردد زائران به مرز مهران راه اندازی شده است.
نیاکان اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر بازدید از پایانه مرزی مهران و بازدید از این خیمه ها با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان از جمله استاندار ایلام مستقر در مرز مهران دیدار و گفت و گو می کند.
مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری مرکز ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال دو میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید