اخبار

سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام

سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در گفت و گو با خبرنگاران در ایلام، اظهار کرد: حجت الاسلام حسین ملکی، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام برای بازدید از مرز مهران سفر خواهد کرد.

 وی، با بیان اینکه حجت الاسلام حسین ملکی فردا صبح(24 آبان) از پایانه مرزی مهران و نحوه خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی و فعالیت های فرهنگی و مذهبی در این مرز بازدید خواهد کرد، افزود: در حال حاضر برنامه های فرهنگی و مذهبی در پایانه مرزی مهران در حال انجام است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، با اشاره به برپایی 50 خیمه نماز در سطح کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان، یادآور شد: این خیمه های نماز در سطح مساجد استان در مسیرهای منتهی به مرز مهران و  مسیر تردد زوار اربعین حسینی از 20 آبان تا 10 آذر دایر خواهند بود.

 محمدنیاکان، تصریح کرد: خیمه های نماز به منظور انجام فعالیت های فرهنگی و برپا داشتن نماز جماعت و اول وقت در مسیر ترد زوار اربعین حسینی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام دایر می شوند.

 وی، در پایان خاطرنشان کرد:مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان ضمن بازدید از پایانه مرزی مهران با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان ایلام دیدار خواهد کرد.

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید