اخبار

ورود هیئت ویژه حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) به ایلام

ورود هیئت ویژه حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) به ایلام
مهمانان ویژه حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) برای شرکت در آیین اختتامیه سومین طرح ملی علمدار کربلا وارد ایلام شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، 9 نفر از هیئت‌امنای آستان مقدس حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع)، صبح امروز با استقبال رسمی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از طریق مرز بین‌المللی مهران وارد استان ایلام شدند.

 این هیئت ویژه شامل اعضای هیئت‌امنای آستان مقدس حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) و روابط عمومی حرم مطهر و امین عام العتبه العباسیه المقدسه و قاری قرآن ویژه حرم مطهر می‌باشد که مهمان استان ایلام به مدت دو روز بوده و آیین اختتامیه سومین طرح ملی علمدار کربلا با حضور این هیئت ویژه در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار می‌شود.

 طرح ملی علمدار کربلا برای سومین سال پیاپی به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام با همکاری روابط عمومی حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام و حمایت ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می‌شود.

 طرح ملی علمدار کربلا در دو بخش شعر شامل شعر نو، سنتی و نثر ادبی و همچنین عکس در دو رشته آماتور و حرفه‌ای به میزبانی استان ایلام برگزار می‌شود که بیش از 1400 اثر به دبیرخانه این طرح ارسال‌شده و در مراسم اختتامیه از نفرات برگزیده این طرح با اهدای لوح تقدیر تجلیل می‌شود.

 گفتنی است، قرائت پیام مراجع عظام تقلید و پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنرانی مهمان ویژه از حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) از دیگر برنامه‌های مراسم اختتامیه طرح ملی علمدار کربلا در ایلام خواهد بود.

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید