اخبار

شرکت کارکنان آموزش‌وپرورش در آزمون سراسری قرآن و عترت/ آزمون الکترونیکی ۱۹ آبان

شرکت کارکنان آموزش‌وپرورش در آزمون سراسری قرآن و عترت/ آزمون الکترونیکی ۱۹ آبان
بر اساس تفاهم‌نامه بین معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز برنامه‌ریزی و آموزش منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش، کارکنان آموزش‌وپرورش می‌توانند در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عظیم ایدی، سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: آزمون الکترونیکی ویژه کارکنان دستگاه‌های دولتی، روز چهارشنبه١٩ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 وی، ابراز کرد: ثبت‌نام کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش در آزمون سراسری« به‌سوی فهم قرآن» که با محوریت مفاهیم سوره مبارکه صف برگزار می‌گردد از ٢٠ آبان  سال جاری آغاز و تا ١٠ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: آزمون الکترونیکی ویژه کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش پنجشنبه ٢ دی‌ماه  سال جاری برگزار می‌شود و کارکنان این وزارت در استان می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی www.qia.ir مراجعه کنند.

 ایدی، بیان کرد: آن دسته از کارکنان آموزش‌وپرورش که تاکنون در آزمون الکترونیکی ثبت‌نام کرده‌اند طبق توافق بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش‌وپرورش باید در آزمون تاریخ ۲ دی‌ماه شرکت کنند.

 وی، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در استان هم‌زمان با سراسر کشور، گفت: برنامه آزمون آن دسته از کارکنان آموزش‌وپرورش که در آزمون کتبی شرکت کرده‌اند بدون هرگونه تغییری روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 ایدی، در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان تمامی دستگاه‌های دولتی به‌غیراز کارکنان آموزش‌وپرورش می‌توانند تا تاریخ  8/8/95 با ورود به سایت  www.qia.irجهت شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند.

۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید