اخبار

تشکیل کانون بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی

تشکیل کانون بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،از تشکیل کانون بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایلام خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ،علی محمدنیاکان، درمراسم تجلیل از بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: در چارچوب قانون برای حل مشکلات بازنشستگان این اداره کل تلاش خواهیم کرد.

 وی، بابیان اینکه با تلاش همه همکاران و حمایت‌های دولت تدبیر و امید، مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی این استان ساماندهی شده است، تصریح کرد: تلاش خواهد شد که در این مجتمع فضایی مناسب برای بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر گرفته شود.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات بازنشستگان باید به همت خود بازنشستگان مرتفع شود، گفت: کانون بازنشستگان اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام تشکیل خواهد شد که این امر نیازمند پیگیری بازنشستگان خواهد بود و ما نیز در این راستا حمایت خواهیم کرد.

 محمدنیاکان، یادآور شد: تشکیل کانون موجب می‌شود که بازنشستگان از حقوق خود دفاع کرده و پیگیر مطالبات خود در زمینه‌های مختلف باشند، افزود: بهره‌مند کردن همکاران بازنشسته از سینما فرهنگ به‌صورت هرماه یک‌بار، سفر زیارتی در حد توان و تأمین هزینه‌های تشکیل کانون بازنشستگان و پیگیری مطالبات و دیون بازنشستگان از مواردی است که دنبال خواهد شد.

 معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیز در این مراسم،گفت: بازنشستگان عزیز سی سال خدمت کرده‌اند و به‌افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند و  تلاش ما این است که علی‌رغم محدودیت‌های مالی و تنگناهای موجود، بتوانیم خدمتی به بازنشستگان صورت  داده و پیگیر خواسته ها و مشکلات آنان باشیم.

 مهرداد رشید زاده، با اشاره به دیون سنوات بازنشستگان این اداره کل، تصریح کرد: متأسفانه با رایزنی‌هایی که با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مسئولان اجرایی استان، صورت گرفته ،بر اساس مشکلات مالی که وجود دارد تا کنون اعتبارات لازم برای پرداخت دیون تحقق پیدا نکرده است.

 وی، با اشاره به اینکه در تلاش هستیم که خدمات رفاهی برای بازنشستگان در اداره کل در حد توان فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: اگر بازنشستگان در راستای تشکیل کانون بازنشستگان تلاش کنند از این امر در حد توان حمایت خواهد شد.

 همچنین،در این مراسم ازسی‌ویک نفر بازنشسته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

گفتنی است،این مراسم به مناسبت ۲۵ ذی‌الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار شد.    

۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید