اخبار

فرهنگ نیازمند محتوا محوری است

فرهنگ نیازمند محتوا محوری است
نماینده مردم ایلام، سیروان، چرداول، مهران، ملکشاهی و ایوان در مجلس شورای اسلامی،گفت: با مقوله جامعه ساز فرهنگ نباید سلیقه ای و شعاری برخورد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،جلال میرزایی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، در نشست خبری با اصحاب رسانه این استان، اظهار کرد: فرهنگ و مسایل فرهنگی از دغدغه های مهم رهبری است و ایشان در بیانات خود بارها به دغدغه خود در این حوزه  اشاره کرده اند.

 وی، افزود: ما در مبحث فرهنگ ضمن پرهیز از شعار گرایی باید به صورت کیفی عمل کنیم و چالش های این حوزه را شناسایی و تجزیه و تحلیل و بررسی کنیم.

 میرزایی، یادآور شد: نباید به موضوع مهم و اساسی فرهنگ به دیده مادی و اعتباری نگریسته شود بلکه این حوزه نیازمند گفتمان سازی و محتوا محوری باشد.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، در ادامه به عملکرد و مسئولیت نمایندگان مجلس اشاره و اظهار کرد: نمایندگان مجلس باید نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی را در اولویت وظایف خود قرار دهند.

 میرزایی، گفت: نمایندکان مجلس باید بعد نظارتی بر دستگاه ها را تقویت کنند تا مشکلات و بی انضباطی های مالی دستگاه ها کاهش یابد.

وی، همچنین با بیان اینکه مجلس دارای ظرافت و پیچیدگی های خاصی است، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس باید با رایزنی و پیگیری های مداوم آرای موافق لوایح مد نظر خود را کسب کنند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید