اخبار

کار فرهنگی، بالاترین خدمت است

کار فرهنگی، بالاترین خدمت است
مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کار و فعالیت فرهنگی به‌عنوان یک کار حساس و پیچیده، بالاترین نوع خدمت‌ها به مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،حجت‌الاسلام حسین ملکی، مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ظهر امروز(18 شهریور) در نشست با مدیرکل و روسای ادارات شهرستان‌های این اداره کل، اظهار کرد: مردم استان ایلام نقش مهمی در دوران 8 سال دفاع مقدس داشته‌اند.

 وی، بابیان اینکه مردم این استان، سختی‌های فراوانی در دوران 8 سال دفاع مقدس تحمل کرده‌اند، افزود: مردم این استان، با فداکاری سهم زیادی در پایداری و تثبیت نظام اسلامی داشته‌اند و شادابی و طراوت مردم استان یک ضرورت است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جد این امر را دنبال می‌کند.

 مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به اینکه هم‌اکنون به‌عنوان دروازه عتبات عالیات مطرح بوده و  نقش مهمی در برگزاری مراسم اربعین حسینی دارد و همچنین دارای هنرمندان و فرهیختگان بااستعدادی است، نگاه خاص و ویژه‌ای دارد.

 حجت‌الاسلام ملکی، بیان کرد: کار فرهنگی از ظرافت، حساسیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است  و انتظارت و توقعات بین آحاد جامعه و حوزه هنرمندان و فرهیختگان زیاد است و حوزه فرهنگ و هنر بسیار وسیع و گسترده است و خدماتی که انجام می‌شود بیش ازآنچه هست که به چشم می‌آید.

 وی، گفت: کار در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی یک گروه کارکشته و علاقه‌مند و یک کار هنرمندانه را می‌طلبد و باید افراد توانمند و هنرمندان مجهز و مسلط و مشرف بر موضوعات مختلف فرهنگی و هنری در چتر حوزه فرهنگ و هنر در این عرصه بیش از گذشته فعالیت کنند.

 مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراز کرد: دکتر احمدی، به‌عنوان مدیرکل دفتر امور استان‌ها از مدیران توانمند و دارای تجربه کافی و وافی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری است و در خصوص انعکاس مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر و پیگیری امورات، از توان بالایی برخوردار هستند.

 وی، خاطرنشان کرد: ما در حوزه فرهنگ و هنر خود را خدمتگزار مردم می‌دانیم و علاقه‌مندیم و خود را موظف به خدمت در این عرصه می‌دانیم و انتظار داریم که حضور مدیرکل دفتر عملکرد و بارز سی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موجب خیروبرکت در این استان در حوزه فرهنگ و هنر شود.

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۲۱:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید