اخبار

استقبال گرم دهلرانی ها از کاروان زیر سایه خورشید

استقبال گرم دهلرانی ها از کاروان زیر سایه خورشید
مردم ولایت مدار و شهید پرور دهلران روز جمعه از کاروان زیر سایه خورشید، بیرق حرم مطهر و نورانی امام رضا(ع) و خدام حرم رضوی در مسجد جامع این شهر استقبال کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،کاروان خادمین حرم رضوی حامل پرچم بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با استقرار در مسجد جامع این شهر مورد استقبال مردم متدین و دوستار اهل بیت عصم و طهارت (ع) این شهرستان مرزی قرار گرفتند.
کاروان زیر سایه خورشید روز چهارشنبه وارد استان ایلام شد و روز جمعه به شهرستان دهلران و همچنین بخش موسیان سفر کرد و با استقبال مردم مواجه شدند.
مردم دهلران با شور و شوق وصف ناپذیری به عشق زیارت بیرق امام رضا(ع) در خیابان امام این شهر حضور یافتند و کاروان زیر سایه خورشید را تا مسجد جامع این شهر همراهی کردند.
مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام هشتم شیعیان به مناسبت دهه کرامت در مسجد جامع شهر دهلران برگزار و مردم به زیارت این پرچم که متبرک به بارگاه رضوی است پرداختند و نذورات خود را به متولیان و خادمان حرم رضوی تحویل دادند.
مردم شهید پرور، مرزدار و ولایت مدار دهلران امروز با حضور خود بار دیگر عشق و ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان دادند و به خوبی از کاروان زیر سایه خورشید که حامل بیرق متبرک حرم امام رضا(ع) بود استقبال کردند.
مراسم سخنرانی با حضور مسئول این کاروان و مداحی توسط خادمان حرم رضوی در مسجد جامع شهر دهلران از دیگر برنامه های این آیین بود.

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید