اخبار

برگزاری نمایشگاه رضوی در ایلام

برگزاری نمایشگاه رضوی در ایلام
نمایشگاه عکس، نقاشی و خوشنویسی رضوی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام در حاشیه برگزاری مراسم پنجمین جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی استان ایلام، صبح امروز(20 مرداد) در حاشیه برگزاری این جشنواره به خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه آثار عکس، خوشنویسی و نقاشی از آثار برگزیده به جشنواره‌های مختلف امام رضا(ع) در قالب تخته شاسی در معرض نمایش گذاشته‌شده است.

 واحد زهرایی، بابیان اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام دایر است، ابراز کرد: در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان مطرح کشور و شرکت‌کنندگان در جشنواره امام رضا(ع) در خصوص عشق و ارادت به آستان مقدس آن حضرت در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

 وی، با تأکید بر اینکه این نمایشگاه از برنامه‌های جنبی جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی است، گفت: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی در استان ایلام صورت گرفته است و بیش از 460 اثر به دبیرخانه این جشنواره از سراسر کشور ارسال شد.

 دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی استان ایلام، ابراز کرد: در نمایشگاه رضوی تعداد 30 اثر از آثار هنرمندان مطرح کشور به نمایش گذاشته‌شده است که علاقه‌مندان می‌توانند در دو نوبت صبح و عصر از این نمایشگاه بازدید کنند.

 گفتنی است، این آثار به همت بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) به استان ایلام برای نمایش و برگزاری نمایشگاه ارسال‌شده است.

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید