اخبار

ایلام، یکی از استان‌های پیشرو در حوزه رسانه است

ایلام، یکی از استان‌های پیشرو در حوزه رسانه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: مطبوعات، رسانه‌ها و خبرگزاری‌های استان ایلام نقش مهمی در توسعه و پیشرفت این استان دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمدنیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در مراسم نکوداشت روز خبرنگار در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی این استان، اظهار کرد: زبان قلم بسیار توانمند است و  می‌تواند تاروپود مخاطب را به هم بریزد.

 وی، بابیان اینکه مطبوعات رسالت سنگینی بر عهده‌دارند، یادآور شد: مطبوعات و رسانه‌ها، هیچ‌گاه نباید از رسالت خود عقب‌نشینی کنند و باید بر اساس منش حقیقت‌جویی که در حرفه خبرنگاری وجود دارد تلاش کرده و حقایق را بیان کنند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،  با اشاره به اینکه باید خبرنگاران در راستای رشد و اعتلای فرهنگ بومی تلاش کنند، گفت: در چند سال اخیر شاهد رشد مطبوعات هستیم و با بالندگی خود به این روند ادامه می‌دهند که یکی از استان‌های پیشرو در حوزه مطبوعات در کشور خواهند بود.

محمد نیاکان، ابراز کرد می‌دانیم که ناملایماتی در حوزه مطبوعات و رسانه وجود دارد که ما نیز خودمان در مشکلاتشان شریک می‌دانیم و تمام تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر این است که در حد توان و امکانات موجود از مطبوعات و رسانه‌های استان حمایت شود.

 وی، با اشاره به اینکه در بیان واقعیت‌ها باید ملاحظات سیاسی و استانی را در نظر گرفت، افزود: مسئولان استان تلاش‌های خوبی انجام می‌دهند که در راستای توسعه و پیشرفت استان است و باید در این زمینه نیز این تلاش‌ها را در نظر گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان استان نیز کمک به حوزه فرهنگ به‌ویژه رسانه‌ها و مطبوعات از هیچ تلاشی دریغ ندارند.

گفتنی است در این مراسم از خانواده‌های درگذشتگان مطبوعات ازجمله دوستعلی نورالهی، ماشاالله رشنوادی، فرانکو الوندی، شیرزاد غیاثی، پیرحیاتی و زین وند با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی استان تجلیل شد.

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید