اخبار

آشنایی با سیره اهل بیت(ع) موجب کمال اخروی و دنیوی بشر می شود

آشنایی با سیره اهل بیت(ع) موجب کمال اخروی و دنیوی بشر می شود
مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: آشنایی با سیره و منش اهل بیت(ع) از جمله امام رضا(ع) موجب کمال اخروی و دنیوی بشر خواهد شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،امیر عباس ابراهیمی بیان کرد: امروز ترویج سیره و روش معصومین(ع) و پیروی از مکتب ناب اهل‌ بیت (ع) از عوامل مهم رستگاری و نیل به قرب الهی بوده که بشر امروز با تاسی از آن می تواند به کمال معنوی دست پیدا کند.
وی گفت: برگزاری جشنواره های رضوی در استانها ی مختلف کشور در شناسایی مردم با فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) مهم و تاثیرگذار است.
وی حضور کاروان های خدام رضوی در مناطق مختلف کشور را گامی ارزشمند و حرکتی موثر در ترویج سیره و منش امام رضا(ع) در جامعه دانست.
وی ادامه داد: حضور کاروان خدام رضوی در استان ها و مناطق مختلف کشور به همراه پرچم مطهر آستان قدس رضوی ضمن ایجاد فضای معنوی در جامعه، گامی موثر در راستای ترویج مکتب اهل‌ بیت(علیه‏السلام) نیز محسوب می شود.
وی افزود: وجود بارگاه ملکوتی و منور حضرت ثامن الحجج (ع) در ایران اسلامی را افتخاری بسیار بزرگ و وصف ناشدنی و همه آحاد جامعه باید این نعمت الهی را قدردان باشند.
وی یادآور شد: بدون تردید برگزاری باشکوه جشن زیر سایه خورشید نیز از برنامه های بسیار ارزشمند و موثر در تبیین سیره امام رضا(ع) برای جامعه به ویژه نسل جوان بوده و در این زمینه برنامه ریزی و هماهنگی های دقیق و همه جانبه در استان ایلام انجام گرفته است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید