اخبار

تشکیل اتاق فکر جشنواره رضوی در دفتر امام‌جمعه ایلام

تشکیل اتاق فکر جشنواره رضوی در دفتر امام‌جمعه ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری اتاق فکر جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمدنیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پنجمین جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی در ایلام مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

  وی، بابیان اینکه این نشست 18 خرداد سال جاری ساعت 10 صبح برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این نشست اعضای اتاق فکر جشنواره بین‌المللی رضوی در استان ایلام اساتید حوزه و دانشگاه و صاحب‌نظران این حوزه در راستای تبادل‌نظر در برگزاری باشکوه جشنواره در استان با امام‌جمعه ایلام دیدار خواهند کرد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، با اشاره به اینکه جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در این استان است، افزود: تاکنون بیش از 350 اثر به دبیرخانه این جشنواره در استان ارسال‌شده است.

 محمدنیاکان،  بابیان اینکه 20 تیر سال جاری آخرین‌مهلت ارسال آثار به این جشنواره است، ابراز کرد: خوشبختانه تاکنون استقبال بسیار خوبی از برگزاری این جشنواره از سری جشنواره‌های بین‌المللی امام رضا(ع) صورت گرفته است.

 وی، یادآور شد: آثار ارسالی به جشنواره در بخش سفرنامه باید با موضوع سفر به مشهد مقدس، حرم مطهر حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع)، سفر به حرم مطهر حضرت معصومه(س) و حرم مطهر شاه‌چراغ در استان فارس باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، خاطرنشان کرد: این جشنواره به دو زبان فارسی و عربی و بخش ویژه سبک زندگی ایرانی - اسلامی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و زیارت اولی‌ها، برگزار می‌شود.

 گفتنی است، بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره 19 مرداد سال جاری هم‌زمان با ایام دهه کرامت برگزار خواهد شد.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید