اخبار

ابلاغ دستورالعمل اجرایی توزیع و انتشار آگهی های دولتی از طریق سامانه جامع رسانه های کشور برای نشریات

ابلاغ دستورالعمل اجرایی توزیع و انتشار آگهی های دولتی از طریق سامانه جامع رسانه های کشور برای نشریات
کارشناس مسوول امور مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،گفت : در اجرای بند ٥ از ماده ٢ قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیین‌نامه تمرکز، توزیع و نشر آگهی‌های دولتی، انشار آگهی­ های دولتی به صورت سامانه ای انجام می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یونس قیطانی، با بیان این که  : پیرو ابلاغ « دستورالعمل اجرایی توزیع و انتشار آگهی های دولتی » از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،از این پس فرایند سنتی چاپ و انتشار آگهی های دولتی لغو  و شیوه ی جدید از طریق سامانه ی : www.e-rasaneh.ir  جایگزین می گردد.

وی،اضافه کرد :  تمامی دفاتر سرپرستی نشریات سراسری و نشریات محلی استان  با توجه به  ثبت نام قبلی که در سامانه ی مذکور به عمل آورده اند می بایست گزینه « تایید درخواست آگهی دولتی » را فعال نمایند و با مراجعه به واحد مطبوعات اداره کل جهت آموزش و دریافت اطلاعات مورد نیاز ،  از این پس از طریق سامانه ی مذکور نسبت  به اخذ و چاپ آگهی های دولتی اقدام نمایند .

ایشان افزود : عواقب عدم ثبت نام و اجرای فرایند مذکور بر عهده ی مدیران نشریات می باشد .

وی،در پایان یادآور شد: اصحاب رسانه می توانند متن کامل دستور العل مذکور را از سایت اطلاع رسانی معاونت امور مطبوعات و اطلاع رسانی مطالعه نمایند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید