اخبار

واگذاری مدیریت مجتمع های فرهنگی دیجیتال ایلام به بخش خصوصی

واگذاری مدیریت مجتمع های فرهنگی دیجیتال ایلام به بخش خصوصی
مسئول فناوری و اطلاعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از اعلام فراخوان واگذاری مدیریت مجتمع های فرهنگی دیجیتال ایلام به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،ابراهیم کرمی، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با همکاری شبکه ملی فرهنگ و مجوز مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیریت تعداد دو  واحد مجتمع فرهنگی دیجیتال را واگذار می کند.

 وی، هدف استفاده بهینه از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی به منظور تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی  عنوان کرد و افزود: واگذاری مدیریت مجتمع فرهنگی دیجتتال کوثر ایلام واقع در خیابان پیروزی، مجتمع فرهنگی و هنری و واگذاری مدیریت مجتمع فرهنگی دیجیتال ایوان را در یک فراخوان در دستور کار قرار داده است.

 مسئول فناوری و اطلاعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: موسسات فرهنگی دیجیتال، موسسات فرهنگی هنری،  شرکت های ثبت شده در حوزه های فناوری اطلاعات و شبکه و سایر موسساتی که موضوع فعالیتشان در حوزه فرهنگ و رسانه دیجیتال است و در صورت داشتن شرایط مندرج در آیین نامه پذیرش و راه اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال می توانند ضمن اعلام آمادگی نسبت به ارائه ی طرح ها و برنامه های پیشنهادی خود اقدام نمایند .

 کرمی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند آیین نامه پذیرش و راه اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال را در پایگاه خبری اطلاع رسانی شبکه ملی فرهنگ به آدرسhttp://incn.saramad.ir/fa/home  جهت بهره برداری لازم دریافت کنند.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید