اخبار

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های قرآنی استان ایلام گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های قرآنی استان ایلام گشایش یافت
نمایشگاه آثار، توانمندی‌ها و دستاوردهای قرآنی استان ایلام در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عظیم ایدی، سرپرست معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ظهر امروز(12 اسفند) درگفتگو با خبرنگاران گفت: این نمایشگاه هم‌زمان با برگزاری هفته قرآن و عترت استان ایلام دایر شده است.

 وی، بابیان اینکه این نمایشگاه از 12 تا 17 اسفند سال جاری برای بازدید علاقه‌مندان دایر است، تصریح کرد: در این نمایشگاه بیش از 70 اثر از هنرمندان رشته‌های مختلف هنری و صنایع‌دستی به نمایش گذاشته‌شده است.

 سرپرست معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: آثار خوشنویسی، نقاشی، طراحی، پوستر، گرافیک، عکس، هنرهای دستی، معرق، کتاب و پایان‌نامه و آثار مکتوب و آثار دستی و بومی هنرمندان استان ازجمله آثار به نمایش گذاشته‌شده در این نمایشگاه با محوریت قرآن و عترت است.

 ایدی، بابیان اینکه این نمایشگاه هم‌زمان با آغاز به کار هفته قرآن و عترت نیز افتتاح‌شده است، ابراز کرد: مراسم اختتامیه هفته قرآن و عترت استان ایلام 17 اسفند سال جاری در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام با تقدیر از برگزیدگان برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه بعد از اعلام فراخوان این جشنواره بیش از 7 هزار اثر به دبیرخانه این هفته ارسال شد، خاطرنشان کرد: از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه و در راستای آشنایی هر چه بیشتر باهنرهای قرآنی دعوت می‌شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید