اخبار

ارسال ۵۵۳ اثر به دبیرخانه هفته قرآن و عترت در ایلام

ارسال ۵۵۳ اثر به دبیرخانه هفته قرآن و عترت در ایلام
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، از ارسال ۵۵۳ اثر در بخش‌های مختلف هنری و فرهنگی به دبیرخانه هفته قرآن و عترت در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عظیم ایدی، سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در نشست شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت این استان، اظهار کرد: این تعداد اثر از زمان اعلام فراخوان این هفته در آذرماه سال جاری ارسال‌شده است.

وی، تصریح کرد: 61 اثر در بخش شعر و ادبیات، 61 اثر در بخش عکس و فیلم 56 اثر، مسابقات قرآنی 78 نفر، آثار مکتوب 42 اثر، هنرهای نمایشی 9 اثر،  هنرهای تجسمی 26 اثر و صنایع‌دستی 47 اثر به دبیرخانه این جشنواره واصل‌شده است که با توجه به تقاضای علاقه‌مندان به حضور در جشنواره‌های این هفته، مهلت ارسال آثار تمدیدشده است.

 سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت نقش مهمی در برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برنامه‌های این هفته دارد که از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی استان در راستای برگزار باشکوه آیین در استان تشکیل‌شده است.

 ایدی، ابراز کرد: تاکنون در راستای اطلاع‌رسانی و تبلیغات در زمینه برگزاری هفته قرآن و عترت در این استان، از طریق ارسال بروشور و فراخوان‌های جشنواره‌های این هفته در بخش‌های مختلف هنری و فرهنگی به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها و مراکز فرهنگی و هنری، اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی، خبرگزاری‌ها و نشریات استان و همچنین صداوسیمای مرکز این استان خبر داد.

 وی، در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب هنرمندان  و فعالان قرآنی استان و اقشار مختلف مردم از برگزاری این هفته در استان، پیشنهاد می‌شود که زمان برگزاری این هفته که قرار بود 5 تا 12 بهمن سال جاری برگزار شود و همچنین مهلت ارسال آثار به زمان دیگری موکول شود.

 این نشست با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی استان ایلام عضو شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت استان در محل نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، برگزار شد.

 در پایان این نشست زمان برگزاری هفته قرآن و عترت بر اساس شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت به 12 تا 17 اسفند سال جاری موکول شد.

۲۰ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید