اخبار

راه سعادت جامعه از آموزه های قرآن کریم می گذرد

راه سعادت جامعه از آموزه های قرآن کریم می گذرد
نشست هم‌اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و مدیرعامل بانک قوامین استان ایلام در راستای برگزاری باشکوه هفته قرآن و عترت در این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، مهرداد علیزاده، مدیریت شعب بانک قوامین استان ایلام، در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، اظهار کرد: توجه به قرآن و آموزه‌های قرآن کریم، راه سعادت و سلامت جامعه است.

وی، بابیان اینکه از فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی در جامعه باید حمایت جدی صورت گیرد، ابراز کرد: برگزاری هفته قرآن و عترت فرصت مناسبی در راستای توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی در سطح جامعه به‌ویژه در بین اقشار مختلف مردم است.

مدیریت شعب بانک قوامین استان ایلام، خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود که از برگزاری برنامه هفته قرآن و عترت استان ایلام با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای ترویج فعالیت‌های قرآنی حمایت شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیز در این دیدار، گفت: هفته قرآن و عترت از5 تا 11 بهمن سال جاری در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار می‌شود.

علی‌محمد نیاکان، تصریح کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه آیین‌ها افتتاحیه و اختتامیه این هفته با حضور مسئولان اجرایی و فرهنگی استان فراهم‌شده و انتظار می‌رود که دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و اجرایی استان تعامل هر چه بیشتری در زمینه برگزاری این آیین در استان داشته باشند.

وی، خاطرنشان کرد: برگزاری باشکوه هفته قرآن و عترت و تلاش در راستای تداوم فعالیت‌های قرآنی در استان و همچنین ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی از اولویت‌های این اداره کل در سال جاری است.

در این دیدار مقرر شد که بانک قوامین استان ایلام در حد توان از برگزاری هفته قرآن و عترت در استان ایلام حمایت کند.

۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید