اخبار

برگزاری نشست هم‌اندیشی هفته قرآن و عترت استان در دانشگاه ایلام

برگزاری نشست هم‌اندیشی هفته قرآن و عترت استان در دانشگاه ایلام
نشست هم‌اندیشی هفته قرآن و عترت (ع) استان ایلام در دانشگاه ملی ایلام باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های این دانشگاه در راستای برگزار باشکوه این هفته برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، علی‌محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در این نشست، اظهار کرد: هفته قران و عترت ایلام از 5 تا 11 بهمن سال جاری در مرکز این استان به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

وی، تصریح کرد: هفته قرآن و عترت فرصت بسیار مغتنمی در راستای ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآن استان ازیک‌طرف و شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان ایلام در زمینه فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اشاره به تأثیرگذاری قشر دانشجو در جامعه، یادآور شد: جشنواره بخش مکتوب و پایان‌نامه‌های قرآنی در این هفته نیز برگزار می‌شود که نیازمند همکاری، تعامل و حضور اساتید دانشگاه و دانشجویان دانشگاه‌های استان در راستای ارتقای سطح برنامه‌های این هفته است.

محمدنیاکان در پایان با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه قرآن کریم در دانشگاه ایلام، خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود که برخی از فعالیت‌ها و برنامه‌های هفته قرآن و عترت در محیط دانشگاهی برگزار شود و در این زمینه نیازمند مساعدت و همراهی مجموعه دانشگاه ایلام هستیم.

جلسه هم‌اندیشی بخش مکتوب هفته قرآن و عترت استان، در محل دفتر دکتر محمدعلی اکبری رئیس دانشگاه ایلام و با حضور محمد نیاکان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و عظیم ایدی، معاونت قرآن و عترت و دبیر اجرایی ستاد هفته قرآن و عترت  (ع) استان برگزار شد.

در این نشست درباره مشارکت اساتید و دانشجویان دانشگاه ایلام در جشنواره هفته قرآن و عترت (ع)  بحث و تبادل‌نظر شد و همچنین دکتر علی‌اکبری در خصوص مشارکت فراگیر اساتید و دانشجویان این دانشگاه  در برگزاری هفته قران و عترت استان ایلام قول مساعد داده و مقرر شد مراسم اختتامیه جشنواره در محل سالن  آمفی‌تئاتر دانشگاه ایلام برگزار شود.

۱۲ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید